سلب مسئولیت عمومی

از اینکه از وب‌سایت بالکسا بازدید می‌کنید، خرسندیم، امیدواریم که بتوانیم شما را به خواسته هایتان برسانیم.

با توجه به برخی محدودیتهای قانونی که برای تمامی بازدیدکنندگان سایت‌های اينترنتی اعمال می‌شود؛ توصیه می‌کنیم که موارد زیر را به دقت خوانده و در صورتی که با آنها موافق نیستید از سایت خارج شوید.

بدیهی است که در صورت استفاده از سایت، به طور ضمنی فرض می‌شود که شما مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و با آن موافق هستید.

این سایت مشتمل بر متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نرم‌افزار، سورس کد و غيره است که تمامی حقوق آنان متعلق به balexa LLC (شرکت) و شرکتهای مادر و وابسته آن می‌باشد و حق تالیف در هر یک از این موارد انحصاراً متعلق به شرکت خواهد بود. هرگونه استفاده تجاری از این محتوا بدون اجازه بالکسا در همه حال ممنوع است. بالکسا بی نقص و کامل بودن اطلاعات این سایت در مورد کالاها و خدمات را تضمین نمی‌کند ولی سعی در بهترین بودن دارد. 

با استفاده شما از خدمات این سایت فرض بر این خواهد بود که شما راهنمای استفاده ی خدمات مربوطه را مطالعه نموده و پذیرفته اید.

در وب سایت بالکسا لینکهایی به دیگر سایت‌ها قرار دارد، بالکسا تلاش خواهد کرد که فقط لینک سایت‌هایی را قرار دهد که شامل اطلاعات درست باشند. در هر حال شرکت مسوولیتی در قبال محتوای دیگر سایت‌های لینک شده در این وبسایت ندارد.