حریم شخصی

بالکسا

شرکت با مسئولیّت محدود بالکسا و شرکت های وابسته¬ي آن (كه از اين پس «بالکسا» يا «ما» خوانده مي¬شوند) می دانند که حریم خصوصی در نظر مشتریان از چه اهمیتی برخوردار است و تلاش می كنند تا در مورد نحوه جمع آوری اطلاعات مشتريان، استفاده از آنها، افشا، انتقال و ذخیره سازی آنها به صورت شفاف عمل کنند. این خط مشي حریم خصوصی، نمایي کلی از اقدامات ما در خصوص اطلاعات را در اختیارتان قرار داده و نسبت به دستگاه های بالکسا، وب سایت ها یا برنامه های كاربردي آنلاینی که به خط مشي حریم خصوصی مرتبط بوده یا ارجاع داده میشوند، اعمال مي شود (در مجموع «خدمات» ما نامیده می شوند).

گرچه این خط مشي حریم خصوصی نسبت به تمامي خدمات ما اعمال می شود، امّا ضمیمه های حریم خصوصی خاصی را نیز ارائه كرده ايم که حاوي اطلاعاتي تکمیلی درباره رویه ما در ارائه خدمات خاص هستند. ضمیمه هاي مزبور در صورت استفاده شما از خدمات خاص تحت پوشش آنها، اعمال می شود. در همين راستا، برای برخي فعاليّت هاي ناظر بر پردازش اطلاعات، مجدداً رضایت شما را اخذ خواهیم نمود.

لطفاً توجه داشته باشيد كه خط مشي حريم خصوصي به استفاده شما از محصولات بالکسا اعمال مي گردد (كه در كنار وب سايت ها و برنامه هاي كاربردي، در زمره خدمات تحت پوشش اين خط مشي قرار مي گيرند). همچنين این خط مشی صرفنظر از نوع دستگاه مورد استفاده براي دسترسي به خدمات ما (اعم از رایانه شخصی، تلفن همراه، تبلت، تلویزیون یا هر وسيله دیگر) اعمال می شود. مطالعه دقيق اين خط مشي توسط شما از آن جهت حائز اهميّت است كه با هر بار استفاده از خدمات ما، در واقع موافقت خود را با اجراي اقدامات مندرج در اين سند و ضمايم آن اعلام كرده ايد؛ زيرا فرض بر اين است كه با استفاده از خدمات ما، به اقدامات مزبور رضايت داده ايد.

همچنین این نکته حائز اهمیت است که هر از گاهی به روزرسانی های خط مشي حریم خصوصی را بررسی نمایید. هرگاه اين خط مشي را به روز رساني كنيم، با قرار دادن اطلاعيّه اي در خدمات مزبور، برايتان اين امكان را فراهم مي آوريم تا از تغييراتي كه به عقيده ي ما اساسي هستند، مطلع شويد. در صورت دسترسي به خدمات مذكور يا استفاده از آنها پس از مشاهده ي چنان اطلاعيّه اي، در واقع رضايت خود نسبت به رویه جدید مندرج در متن به روز رساني شده را اعلام داشته ايد.


چه اطلاعاتی را درباه ي شما نگهداری می کنیم؟

اطلاعاتی که شما مستقیماً ارائه می کنید
برخی خدمات که شما را قادر می سازد اطلاعاتی را به طور مستقیم به ما ارائه کنید. به عنوان مثال:

  • تعدادی از خدمات کاربران را قادر می سازند که حساب هاي كاربري یا نمایه ها (پروفايل هايي) را ایجاد کنند. در ارتباط با این خدمات، ممکن است از شما درخواست کنیم جهت تنظیم حساب یا نمایه (پروفايل)، اطلاعات خاصی را درباره خودتان ارائه کنید. به طور مثال، هنگام ایجاد یک حساب کاربری بالکسا (Balexa Account)، شما می توانید اطلاعات خاصی درباره خودتان (مانند نام و آدرس ایمیلتان) ارائه نماید.

برای حفظ امنیت اطلاعاتتان چه مي كنيم؟ 

برای  حفاظت از اطلاعاتی که به منظور ارائه خدمات گردآوری می کنیم، تدابیر فیزیکی و فنی  را اتخاذ کرده ایم. با این وجود، لطفاً به خاطر داشته باشید كه علی رغم اتخاذ تدابیری معقول در خصوص حفاظت از اطلاعات شما، هیچ وب سایت، انتقال اینترنتی، سیستم رایانه یا ارتباط بی سیمی کاملاً ایمن نیست.

نگهداری  اطلاعات 

ما  تدابیرمعقولی اتخاذ می کنیم تا به شما اطمینان دهیم كه  اطلاعاتتان فقط به مدت لازم و در راستای هدفی که  به خاطر آن، این اطلاعات جمع آوری شده یا آنگونه که به موجب قانون حاکم  یا تحت هر نوع قراردادی  مقرر شده، نگهداری می گردد.

پیوندها و محصولات شخص ثالث در خصوص خدمات ما

اين امكان وجود دارد كه خدمات ما به وب سایت ها و سرویس های ثالثی مرتبط شوند که خارج از کنترلمان هستند. ما در قبال حفظ امنیت یا حریم خصوصی هیچ یک از اطلاعاتی که توسط اين وب سایت ها یا ساير خدمات جمع آوری می شود مسئوليّتي بر عهده نداريم. شما احتیاط کرده و دستورات ناظر بر حریم خصوصی را (كه نسبت به وب سایت ها و سرویس های مزبور اعمال مي شوند)، به دقت مورد مطالعه قرار دهيد. 
همچنین ممکن است محصولات و سرویس های خاصی را در اختیار شما قرار دهیم که توسط اشخاص ثالث طراحی شده اند (مانند برنامه هایی که از طریق Balexa Apps قابل دسترسی هستند). بالکسا در قبال اين محصولات و خدمات اشخاص ثالث نيز مسئوليّتي بر عهده  ندارد.   

  • ما به شما امکان می دهیم مطالب خاصی را در خصوص خدماتمان از طریق شبکه های اجتماعی ای مانندFacebook ،Twitter ، Google + و LinkedIn با سایرین به اشتراک بگذارید.  

 

ویژگیهای منحصر به فرد هر کشور 

لطفا در خاطر داشته باشد كه ممكن است يك يا چند مورد از ويژگي هاي مطروحه در اين مطالب، بر مبناي محل سكونتتان، براي شما قابل دسترس نباشد.